"Bomžturai" – mano būdas keliauti daugiau


     
             Ko gero tenka pripažinti, kad esu kažkiek travel addicted. Gal angliškai šią frazę rašyt ar sakyt jaukiau, nes kai ne gimtąja kalba, tai ne taip žiauriai skamba. Man tikrai labai patinka keliauti visaip – lėktuvu, automobilliu, Lietuvoje, užsienyje. Tiesa, užsienyje labiau ir visiais atvejais mėgstu savarankiškumą ir nemėgstu sunkių kuprinių. Ekskursijos su grupe arba žygiai su palapinėmis atkrinta. Vaikščioti paskui gidą ar tempti kaip sraigei visa savo mantą ant pečių man nesinori.
Kelionėse mane traukia pažinimas, naujų nematytų vietų lankymas, nauji įspūdžiai, vaizdai, aplinka. Įdomios kryptys man yra visos, kur dar nebuvau.
                    Kurį laiką galvojau, kad turiu labai nedėkingą hobį, nes kelionės nėra pigus užsiėmimas. Jei keliaujant su visa šeima, savaitei ar ilgesniam laikui ir norint atsipaliduoti, tada kaip bežiūrėtum labai pigai jau nebeišeina. Visgi atradau savo kelionių būdą, kurį juokais kartą pavadinau "bomžturu" ir šis pavadinimas labai prigijo. Bomžturais vadinu trumpas ir maksimaliai pigias keliones.
                    Kaip vyksta bomžturas? Nuolat stebiu pigių skrydžių bendrovių socialinę erdvę ir bandau išgaudyti tikrai pigius ir trumpus skrydžius. Kryptys man tinka visos, kur dar nebuvau ir kur saugu. Datos man irgi dažnai tinka labai įvairios. Mano darbo specifika man leidžia dirbti iš ten, kur tuo metu esu (svarbu, kad tik internetas būtų). Ieškau, kad tai būtų neilga kelionę, t.y. 2-3 nakvynės ir viskas, pakanka. Su daugiau nakvynių  iš karto išauga kelionės biudžetas. Bomžturo principu aplankiau ne vieną didelį miestą: Kopenhagą, Londoną, Berlyna, Boloniją, Florencija, Tel Avivą, Jaruzalę. Pigių skrydžių bendrovių lėktuvų bilietų kainos labai greitai keičiasi ir jei “iškrenta” pigus ir geras variantas, tai verta jį ir griebti, nes kainos gali keistis valandų bėgyje ir jos dažniausiai ne pinga. Mano bomžturų lėktuvų bilietų kainos būna iki 30eur į abi puses. Pigiausiai buvau “nukovus” bilietus į Kopenhagą už 16eur (pirmyn-atgal). Gaudant bilietus svarbu greitai priimti sprendimą, nes esu gerus variantus praleidus, nes norėjau pagalvoti arba negalėjau iš karto skirti laiko pirkimui, o po kelių valandų jau kainos buvo kitokios.
              Radus pigius bilietus išsianalizuoju miestą, kur važiuosiu. Susižiūriu kur yra centras, kur yra įdomiausios vietos, kurias norėsiu aplankyti, senamiestis, įdomūs objektai, kokie atstumai ir kaip patekti į kitus miestus. Taip pradeda “pieštis” preliminarus maršrutas kaip ir kur vaikščiosiu. Pagal šią info susirandu nakvynės vietą. Beveik visais atvejais nuomojuos kambarį per Airbnb kažkur centre arba netoli jo, kad nereikėtų važinėti viešuoju transportu. Nuomotis kambarį per Airbnb visad yra pigiau nei viešbučio kambarį panašiose vietose. Skiriu laiko Airbnb siūlomų kambarių analizei, paskaitau taisykles ir atsiliepimus. Taisylėse susižiūriu ar yra wifi ir ar galima naudotis virtuve, nes pasitaiko variantų, kur šeimininkai nenori svečių leisti į virtuvę.
                 Pusryčius ir vakarienę visad gaminuosi dėl to man svarbu, kad būtų galimybė naudotis virtuve. Rytinė kava irgi namie. Išeinant apžiūrinėti miesto pasiimu gertuvę vandens ir sumuštinių, batonėlių, kad nebūtų reikalo eit užkandžiauti į kavines kur papuolė, kai alkis pradeda smegenis spausti ir nepirkinėju kaskartą vandens buteliukais, nes dažniausiai susirandu kur galiu pasipildyti savo gertuvę. Kavos dažniausiai kažkur sustoju, nes vieno rytinio kavos puodelio visai dienai man mažai, o neštis kavą ir gerti ją prašalusią ir stovėjusią bele kiek yra šlykštu J Išpindėjau kavos klausimais per keliones į Italiją. Šeiminikų pas kuriuos gyvenu išsiklausinėju kur galima skaniai, fainai ir nebrangiai pavalgyti ir visais atvejais rekomendacijos pasiteisino, nes pataikau į vietas, kur renkasi vietiniai, o ne turistai. Taigi, jokių prisėdimų kavinukėse pagrindinėse miestų aikštėse, pagrindiniai valgymai namie ir koks vienas išėjimas į vietinių rekomanduotą kavinę ir maisto klausimas išsisprendžia finansiškai panašiai kaip būnant Lietuvoje.
                 Dar vienos neišvengiamos išlaidos yra kelionė iš oro uosto į miestą ir atgal. Tenai dažnai pasirinkimai yra riboti - tai traukiniai, metro, autobusai ar taksi. Taksi atkrenta kaip brangausia opcija ir tuomet iš likusių variantų tenka kažką išsirinkti. Jei skrydžiai yra “blogais” laikais, t.y. anksti ryte ar vėlai vakare, tai patekimas į/iš oro uosto visuomet būna brangesnis (pvz: Bolonijoje autobusas nuo 9:00 ryto iki 21:00 vakaro į oro uostą kainuoja 2eur, bet airport shuttle bus, kuris važinėja bevek visa parą kainuoja 6eur, Vienoj traukiniai iki 22:00 kainuoja tris kartus pigiau, nei po 22:00).
                    Viešuoju transportu apžiūrint miestus nesinaudoju, nes viską apvaikštau. Einu iki 30km per dieną. Pėstute apžiūrėjau ir Londoną, nors man buvo sakoma ir tikinama, kad be viešojo transporto ten niekaip, nes baisiai didelis miestas. Sutinku, kad didelis, bet per 30km apeinamas be problemų. Londone nuo centro teko pėsčiom ir iki Camden nueiti – tą dieną ir buvo 30km, o šiaip su 20km apeiti daugumos miestų įdomiausius objektus išeina (Berlynui užteko). Galima susidaryti klaidingą nuomonę, kad man – ultrabėgikei – tokie kilometražai nebaisūs, bet “paprastas” žmogus nenueitų. Tai netiesa. Nueitų. Mano paauglė dukra nueina ir ji nėra ultrabėgikė, net nelabai ką ten ir tesportuoja. Kai Londone ėjom 30km, tai ties 25-tu km jau pradėjo burbėti, kam ją likimas taip išdūrė su keistą požiūrį į einamą atstumą turinčia mama, bet 20 ar iki 20km jai susivaikšto gan paprastai.
                  Kai susidėliojau bomžturų koncepciją trumpos išvykos tapo daug paprastesnės ir labai prieinamos. O ir šiaip visad turiu sau pasiaiškinimą, kad nemėgtu prekybcentrių ir visų įmanomų apsipirkimų, drabužių ar batų einu pirkti kai tikrai labai reikia. Į kirpyklą irgi einu panašiu principu – kai jau net susirišus esu visiška kūtvėla, nagų "nesidarau", važinėju su sena mašina, kosmetikos neperku, bet keliauju, nes man taip geriau.


Komentarai

 1. Esu čia, norėdamas paliudyti, kaip šis galingas burtų ratukas, vadinamas daktare Ogala, padėjo man pagerinti mano santykius. Man skaudėjo širdį, kai mylimoji man pasakė, kad jis nebėra suinteresuotas vesti mane, nes kita ponia ant jo panaudojo juodąją magiją. Aš verkiau ir verkšlenau kasdien, kol taip blogai, kad kreipiausi į internetą pagalbos. Štai tada, kai perskaičiau atsiliepimą apie dr. Ogala, tada kreipiausi į jį pagalbos ieškant meilės ir savo gyvenimo. , jis padėjo man užrašyti galingą meilės kerą ir, mano nuostabai, po 24 valandų meilės burto, mano mylimasis grįžo ant kelių maldaudamas manęs atleisti. jo el. pašto adresas: drogalad02@gmail.com WhatsApp +2347049668119 ...

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sveiki visi, tai puikus liudijimas, kuriuo privalau pasidalinti. Niekada netikėjau burtais ar magija, kol nesutikau daktarės Ogalos. Po 3 metus iširusios santuokos žmona paliko mane su dviem vaikais. Beveik nusižudžiau, buvau emociškai palūžęs. Dėka burtų leidėjo, vadinamo dr. Ogala, kurį sutikau internete. Vieną ištikimą dieną, naršydama internete, radau daugybę atsiliepimų apie būtent šį ratuką. Vieni žmonės tikino, kad jis sugrąžino savo buvusį mylimąjį, kiti tikino, kad jis atstatė jų gimdą, išgydė vėžį ir kitas ligas, kiti tikino, kad jis gali užburti, kad sustabdytų skyrybas. Aš taip pat susidūriau su vienu konkrečiu liudijimu, tai buvo moteris, vadinama Sonia, ji paliudijo, kaip jis sugrąžino savo buvusį mylimąjį per mažiau nei 2 dienas, ir pasibaigus liudijimui ji atsisakė jo el. Pašto adreso (Drogalad02@gmail.com) . Perskaičiusi visus šiuos atsiliepimus, nusprendžiau pabandyti. Aš susisiekiau su juo jo elektroniniu paštu ir paaiškinau jam savo problemą. Vos per 48 valandas mano žmona grįžo pas mane. Mes išsprendėme savo problemas ir esame dar laimingesni nei anksčiau. Daktaras Ogala yra tikrai talentingas vyras, aš nesiruošiu nustoti jo skelbti, nes jis yra nuostabus žmogus. Jei turite problemų ir ieškote tikro sprendimo ir tikro rašybos ratuko, kuris už jus išspręstų visas jūsų problemas, susisiekite su dr. Ogala su jo galiomis. Jis gali paversti jūsų svajones realybe.
  .................................
  Tai taip pat gali jums padėti:
  1. Grąžinkite savo vaikiną ar draugę
  2. Grąžinkite savo vyrą ar žmoną
  3. Laimėkite loteriją ir akciją biuruose
  4. Padėkite pastoti, jei jums reikia kūdikio
  5. Visiškai išgydyti bet kokią ligą susisiekite su juo dabar: „Hangout“: drogalaspells@gmail.com, el. Paštas: Drogalad02@gmail.Com .. galite paskambinti / „WhatsApp“ naudodami šį mobiliojo telefono numerį +2347049668119

  AtsakytiPanaikinti
 3. Pastaruosius 4 metus ir 5 mėnesius kenčiau nuo herpeso, ir nuo tada aš gydžiausi serijas, tačiau padėtis nebuvo pagerinta, kol nepastebėjau Dr.ogalos liudijimų, kaip jis išgydė skirtingus žmones iš skirtingų ligų visame pasaulyje, tada susisiekiau ir su juo. Po mūsų pokalbio jis man atsiuntė vaistų, kuriuos vartojau pagal jo nurodymus. Kai baigiau vartoti vaistažoles, nuėjau pasitikrinti ir, mano nuostabai, išgydžiau nuo herpeso. Mano širdis tokia pripildyta džiaugsmo. Jei kenčiate nuo herpeso ar kitos ligos, šiandien galite susisiekti su Dr.ogala šiuo el. Pašto adresu: Drogalad02@gmail.com WhatsApp arba paskambinkite jam telefonu +2347049668119

  :: JIS taip pat gali jums padėti atliekant šį procesą:
  1) DIABETAS ,, 2) JEI NORIU MEILĖS GRĮŽTI ,, 3) ŽIV-AIDS ,, 4) Šlapimo infekcija, 5) B hepatitas ir impotencija ,, 6) KŪDUMAS / NETEKIMYBĖ ,, 7) KARŠTĖ ,, 8) ASTMA 9) Jei jums reikia visapusiško bet kokio tipo ligų gydymo, el. Paštas: drogalad02@gmail.com, skambinkite telefonu +2347049668119 ..

  AtsakytiPanaikinti
 4. Išsaugokite santuoką ir susigrąžinkite buvusį mylimąjį! Galingi meilės burtai, kurie veikia greitai
  Mano vaikinas paliko mane kitai mergaitei. Jis man vis sako, kad aš jam nieko. Jis nori pasimylėti su kita mergina. Jis manęs nebesijaučia. Tai prasidėjo daugiau nei prieš savaitę. Šiuo metu jis taip pat kalbėk su manimi, bet ne pagal savo nuotaiką ar atstatydamas mūsų santykius. jis tai daro, nes prašau, kad jis būtų su manimi bent kelias valandas ar kelias minutes ... mes kalbamės tik vieną kartą ... bet aš negaliu likti be jo, aš noriu grįžau .. Aš tikrai jaudinausi ir man reikėjo pagalbos, todėl ieškojau pagalbos internete ir aptikau svetainę, kurioje buvo pasiūlyta, kad daktaras Ogala galėtų padėti greitai grįžti atgal. Taigi, pajutau, kad turėčiau jį išbandyti. Aš susisiekiau su juo ir jis man pasakė, ką daryti, o aš tai padariau, tada jis man padarė meilės burtą. Praėjus 11 valandoms, mano bf tikrai man paskambino ir pasakė, kad manęs taip pasiilgsta, taip nuostabu !! Taigi tą pačią dieną jis grįžo su didele meile ir džiaugsmu ir atsiprašė už savo klaidą ir skausmą, kurį man sukėlė. Tada nuo tos dienos mūsų santykiai buvo tvirtesni nei buvo anksčiau, aš esu Puikus. jis toks galingas ir aš nusprendžiau pasidalinti savo istorija internete, kad Dr.Ogala yra tikra. jei esate čia ir jums reikia pagalbos. Daugiau neverk, dabar susisiekk su Dr.Ogala. Štai jo kontaktas, siųskite jam el. Laišką šiuo adresu: drogalad02gmail.com arba paskambinkite / WhatsApp: +2347049668119. Čia rasite daugiau informacijos? https://facebook.com/ogalaspelltemple. Taip pat jūsų visiškam bet kokios rūšies ligos ar ligos gydymui.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Atsiliepimai apie meilės burtų ratuką, kuris gali padėti susigrąžinti buvusią žmoną, nesvarbu, kodėl ji jus paliko.
  Aš susigrąžinau savo žmoną. Ypatingas ačiū dr Ayo, kad sugrąžino mano buvusią žmoną, ji paliko mane, nes pagavo mane apgaudinėjant. Bet su dr Ayo meilės burtų pagalba man pavyko susigrąžinti savo žmoną. ji man paskambino praėjus kelioms valandoms po burtų atlikimo. Džiaugiuosi, kad pasinaudojau jūsų burtais, kreipkitės pagalbos į dr Ayo dabar, jei turite problemų santuokoje / santykiuose. Štai jo kontaktas, „WhatsApp“: +2347055691377 Siųskite jam el. laišką adresu: drayo47373@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą